Ametlikult on kasvandus felinoloogiaföderatsioonis FIFE registreeritud alates 07.12.2009.a., klubis "Felix"- alates 22.12.2009.a.
Kiindumus kasside vastu tekkis juba lapsepõlves, 2004.aastal aga täitus minu unistus – soetasin hõbesinise täpilise Briti kassi Lancy. Tulevikus rõõmustas ta mind tugevate, tervete ja ilusate kassipoegadega.
Kord aga, nähes tšintšilla värvi Briti kassi lumi-hõbedase kasukaga ja ülisuurte roheliste silmadega, millele loodus lausa sünnist alates andis loomuliku make up´i – olid justkui musta pliiatsiga ääristatud – ei suutnud ma jääda ükskõikseks ning peagi ilmus meie majja elegantne, kaunis, just taolist värvi kass Jewel Snezhny Bars. Veidi hiljem ilmus meie kassiperre tark, sõbralik ja väga hell isakass Caval'Ero. Just nemad panidki aluse eksklusiivset tšintšilla värvi ja hõbedase varjutusega Briti kasside aretusele.
Sellest ajast on minu eesmärgiks olnud saada terved, tugevad loomapojad ja tõuomaduste parandamine. 2015.aasta jaanuaris saabus meie kasvandusse elegantne rohesilmne, sinist kullavärvi emakass EmeraldCharm Agatha Christie. Aasta hiljem – 2016.a. märtsis toodi iludusest isakass Armani Sun&Snow.
Kõikidel meie loomadel on ideaalne tervis ja suurepärane psüühika. Kassikesed on väga sõbralikud, targad, intelligentsed, uudishimulikud ja puhtuspidavad. Mistõttu meie kasvandusest kassipoega soetades võte olla kindlad, et see on hell loomake, kes kingib Teile vaid rõõmu temaga suheldes, aitab teil rahuneda ja stressi maandada. Briti tšintšillad ja nende kassipojad on suurepärased seltsilised ja armastavad väga lapsi. Samuti leiavad kergusega ühise keele teiste koduloomadega.